nopic nopic
top

Publikační pravidla, právní prohlášení, provozovatel, ochrana soukromí

Užíváním serveru Bazar.Cyklo-kola.cz souhlasíte s následujícími podmínkami:

 

 • Bazar.Cyklo-Kola.cz provozuje bezplatnou inzerci pro soukromé účely.
 • Bazar.Cyklo-Kola.cz si vyhrazuje upravit či vůbec nezveřejnit inzerci, která:
  • bude v rozporu s platnými zákony České republiky nebo bude v rozporu s dobrými mravy
  • nebude souviset s tématem jízdních kol
  • bude obsahovat odkazy nebo reklamu na jinou firmu či služby
  • se bude provozovateli jevit z jakéhokoliv důvodu jako nevhodná nebo nebude naplňovat smysl stránek Bazar.Cyklo-Kola.cz
 • Provozovatel serveru Bazar.Cyklo-Kola.cz se zaručuje, že neposkytne informace o inzerentovi třetí osobě, ani je jinak nezneužije, pouze budou vedeny v databázi provozovatele a ten si vyhrazuje právo zasílat a informovat inzerenty o jeho novinkách, produktech a službách, ne však častěji, než 1-krát měsíčně.
  Inzerent bere na vědomí, že jím zadané kontaktní údaje budou zveřejněny u jeho inzerce.
 • Provozovatel serveru Bazar.Cyklo-Kola.cz si vyhrazuje právo upravit inzerci, případně přesunout do vhodnější kategorie, dle svého uvážení.
 • Pro úpravu nebo dřívější odstranění inzerátu použijte odkaz v detailu inzerátu a Vámi zvolené heslo zaslané též na Váš email při vložení inzerátu. Případně zkontaktujte provozovatele. Běžná doba zobrazování inzerce s kontaktem na inzerenta je několik měsíců, ne však déle, než 1 rok.
 • Bazar.Cyklo-Kola.cz pouze zprostředkovává kontakt mezi prodávajícím a kupujícím, tudíž nepřebírá žádnou zodpovědnost mezi těmito dvěmi ani z obchodu z něj vzešlého.     
 • Bazar.Cyklo-Kola.cz neodpovídá za správnost ani původ informací a fotografií vložených inzerentem.

 

Server Bazar.Cyklo-Kola.cz je provozovaný fyzickou osobou Mirkem Hušákem, IČ 669 93 822.


Kontaktní email: info@cyklo-kola.cz

   
   

Zásady společnosti Google pro ochranu osobních údajů

 

Na našich webových stránkách se zobrazují reklamy poskytované reklamními společnostmi třetí strany. Tyto společnosti mohou používat údaje (nikoli však jméno, adresu, e-mailovou adresu a telefonní číslo) o vašich návštěvách těchto i jiných webových stránek k poskytování reklam na zboží a služby, které vás zajímají.

 

Více informací a odhlášení z této služby

 

Chcete-li se o těchto postupech dozvědět další informace a chcete-li vědět, jak můžete těmto společnostem zabránit ve využívání uvedených údajů, klikněte sem (Zásady ochrany osobních údajů pro reklamy Google).

Pro zrušení příjmu souboru cookie DoubleClick DART přejděte na tuto stránku. http://www.google.com/ads/preferences/html/opt-out.html

 

 

 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Cyklistické vybavení a použitá kola na prodej.
Publikační pravidla a právní prohlášení  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát


Cyklobazar nabízí bazarová jízdní kola a cyklo vybavení, dále helmy, chrániče, střešní nosiče lyží, náhradní díly a příslušenství.

Zde prodáte i koupíte zánovní a použité cyklistické oblečení jako jsou cyklodresy, kalhoty, kraťasy, elasťáky, bundy, vesty, trika a trikoty, rukavice, čepice, cyklistické boty a tretry.

Bazar kol umožní i prodej nového cyklistického vybavení, např. nevhodných dárků. Nová i stará kola.
Czin.eu
Prodej jízdních kol

Všechna práva vyhrazena. © 2006 - 2018 CYKLO-KOLA.CZ / Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN