nopic nopic
top

Fantic XTF 1.5 CARBON

nahlednahlednahled
Motor: Brose S-MAG 36 V, max. výkon: 250 Watt, krouticí moment/kopie: 90 Nm Akumulátor: Baterie: Fantic Integra, lithium-iontová, 36 V, 720 Wh Displej: Brose-All Round 4: multifunkční displej a jednotka pro volbu pomocí tlačítek Rám: Rám: karbonový, rozměry: S - M - L - XL Vidlice: RockShox 35 GOLD RL e-bike - 29" 150 mm Tlumič: RockShox Deluxe Select+ T205x60 Air Řetězové kroužky: FSA 34t Alu Klikové rameno: FSA CK-7462/IS - 170mm Zadní přehazovačka: Sram NX Eagle 12V Řadicí páky: Sram Sram Sram Sram Sram Sram Sram Sram Sram Sram Sram: Sram NX E-click Sram SX Eagle 12V, 11-50 Řetěz: Sram SX Eagle 12V Sram GUIDE T 4 pístková kotoučová brzda Sram GUIDE T 4 Piston disc brake (kotoučová brzda) Kotouč (vpředu): Sram CenterLine, 200 mm - 6 otvorů Kotouč (zadní): Sram Sram Sram 2: Sram CenterLine, 180 mm - 6 otvorů Pneumatiky (přední): Pirelli SCORPION ProWall Trail -M- 29 "x 2.4 Pneumatiky (zadní): Pirelli SCORPION ProWall Trail -R- 29 "x 2.4 Kola: Kola: Rodi BlackJack READY27 Řídítka: FSA Logo 760mm-31,8 RISE15 SWEEP 6° Představec: FSA Logo 60mm-31,8 RISE6° Podsedlovka: FSA FSA 2,5 mm: (100mm), L(125mm), XL(150mm). Sella Italia X3 Boost
Datum15. 08. 2021
DruhHorská
TypCeloodpružená
UrčeníPánská
ZáměrProdej
InzerentLuiz
Telefon+19085144539
RegionJihočeský
MěstoJablonec nad Nisou
Cena
96000 Kč
Poptávkový formulář(povinná pole jsou označená tučně)
Vaše jméno
Telefon
Email
Text poptávky
(do políčka opište čísla z obrázku)
edit editovat inzerát / edit smazat inzerát

Jak správně vybírat dětské kolo? Jaké typy a druhy dětských kol můžeme na českém trhu najít?

Chcete-li pořídit dětské jízdní kolo, musíte dbát především na bezpečnost Vašeho dítěte. Při výběru kola byste měli zvážit i cenu, za kterou kolo pořizujete. Ne vždy platí dražší je lepší.

Nejdůležitější je však vybrat správnou velikost kola, aby dítě vždy dosáhlo na zem, pokud neovládá zcela úplně techniku jízdy.

Musí být správně nastavená vzdálenost sedla k řidítkům, aby dítě bez problémů mohlo řidítka uchopit.

Dalším důležitým bodem je materiál, z kterého je kolo vyrobeno. U dětských kol je to také hmotnost kola - měla by být co nejnižší, proto vybírejme kola s odlehčeným rámem např. z hliníkového materiálu.
 

Druhy kol

Nejmenší vyráběná kola jsou velikosti 12, 16, 20, 22 a 24 palců. Méně obvyklé jsou kola velikosti 14 a 18. 
 

Kolo velikosti 12" - tato kola jsou nejmenšími vyráběnými koly, která jsou vybavena balančními kolečky pro malé děti, které neudrží rovnováhu. Kolečka se postupem času dají bez problémů sundat. Brzdí se zpětným sešlápnutím pedálů, ale tato kola jsou již vybaveny i přední brzdou. Věk dítěte 2 až 4 roky. 

Kolo velikosti 14" - vhodné pro děti ve věku 3 až 5 let. Vybaveno balančními kolečky. 

Kolo velikosti 16" - toto kolo je určeno dětem ve věku od 4 do 6 let. Je jen o něco větší než kolo velikosti 12" a tak dítě nemá žádný problém se přeorientovat na větší kolo.

Kolo velikosti 18" - Již bez balančních koleček.

Kolo velikosti 20" - vhodná pro děti od 6 do 9 let. Jsou již vybaveny přehazovačkou až se 6 převody, či odpruženou vidlicí.

Kolo velikosti 24" - vhodná pro děti 9 až 12 let. Tato kola jsou největší jízdní kola v kategorii dětských kol. Vybaveny přehazovačkou, přední i zadní. Dále pákovými brzdami. případně odpruženou vidlicí pro lepší požitek z jízdy.

 

Dále je důležitá velikost rámu a nosnost kola.

Při výběru je lepší vzít dítě sebou, aby si mohlo kolo vyzkoušet přímo v prodejně.

A samozřejmě nesmíme zapomenout na ochranné doplňky helmu a chrániče. 

 


 

 

 

 

Děkujeme, že využíváte služby našeho serveru internetové inzerce zdarma.  Cyklistické vybavení a použitá kola na prodej.
Publikační pravidla, ochrana soukromí a soubory cookies  |  Kontakt  |  Prodám / koupím / vložit inzerát


Cyklobazar nabízí bazarová jízdní kola a cyklo vybavení, dále helmy, chrániče, střešní nosiče lyží, náhradní díly a příslušenství.

Zde prodáte i koupíte zánovní a použité cyklistické oblečení jako jsou cyklodresy, kalhoty, kraťasy, elasťáky, bundy, vesty, trika a trikoty, rukavice, čepice, cyklistické boty a tretry.

Bazar kol umožní i prodej nového cyklistického vybavení, např. nevhodných dárků. Nová i stará kola.
Czin.eu
Prodej jízdních kol

Všechna práva vyhrazena. © 2006 - 2022 CYKLO-KOLA.CZ / Tvorba webových stránek - TECHNICAL DESIGN